Przejdź do głównej treści
Sklepy

Sprawdź dostępność produktów

Lista życzeńRejestracjaLogowanie

Zobacz więcej Lampy solarne

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie zewnętrzne

Strzałka w prawo

Lampy ogrodowe

Strzałka w prawo

Lampy solarne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo
nowość

Słupek ogrodowy solarny GoodHome Cowhorn z czujnikiem ruchu czarny

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

118
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty

Zamówienie tego produktu realizuje sklep stacjonarny Castorama. Podaj kod pocztowy, aby sprawdzić dostępność i cenę w najbliższym sklepie.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cechy i zalety

  • Produkt jest zasilany energią słoneczną i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Idealne rozwiązanie do miejsc, w których nie ma dostępu do zasilania elektrycznego.
  • Oświetlenie LED umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie energii niż inne rodzaje oświetlenia
  • Produkt ma stopień ochrony IP44, co oznacza, że źródło światła jest zabezpieczone przed zachlapaniem wodą.
  • Dzięki oryginalnemu wyglądowi lampy, który doskonale współgra z innymi produktami z tej gamy, stworzysz spójną aranżację świetlną
  • Nasze rozwiązania oświetleniowe, idealnie sprawdzające się przy wejściach i na ścieżkach, zapewniają jasne światło, które pozwala stworzyć przytulną atmosferę, a także zwiększa bezpieczeństwo i podkreśla wygląd domu.
  • Produkt jest wyposażony w czujnik, który po wykryciu ruchu automatycznie uruchamia oświetlenie i zwiększa widoczność.
  • Oświetlenie ma dwa ustawienia: pierwsze łączy tryb ciągły zapewniający do 4 godzin pracy z funkcją PIR aktywowaną ruchem, a drugie obejmuje samą funkcję PIR, również aktywowaną ruchem

Informacje prawne

  • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

Specyfikacja techniczna

Typ produktuLampa ogrodowa stojąca
Liczba sztuk w opakowaniu1
Rodzaj opakowaniaSztuka
Gwarancja producenta2 lata
MarkaGoodHome
Głębokość produktu160mm
Kąt detekcji ruchu przez czujnik PIR120°
Szerokość produktu160mm
Wysokość produktu50mm
Zasięg detekcji ruchu przez czujnik PIR8m
Objęte przepisami ZSEEObjęte przepisami ZSEE
Poziom ochronyIP44
Zgodność z dyrektywą RoHSZgodny z dyrektywą RoHS
SeriaCowhorn
Typ czujnikaPIR
Typ układu LEDDioda SMD (surface mounted diode)
Typ żarówkiZintegrowana
Baterie/akumulatory w zestawieŁadowalny akumulator w zestawie
Czas pracy przy zasilaniu bateryjnym6h
Czujnik ruchuTak
Dostępność w innych kolorachNie
DyfuzorTak
FunkcjeDwa tryby do wyboru — 1) Tryb ciągły i funkcja PIR: Tryb ciągły: 85 lm. Działa do 6 godz. (w zależności od liczby godzin słonecznych w ciągu dnia). Funkcja PIR: 650 lm. Oświetlenie włączy się na 60 sekund do 30 razy, natychmiast po wykryciu ruchu. (W zależności od liczby godzin słonecznych w ciągu dnia). 2) Tylko funkcja PIR: 650 lm. Czujnik ruchu: Po zmroku lampa włącza się po wykryciu ruchu — wykrywanie jest możliwe w zakresie 120° w odległości maksymalnie 8 m. Oświetlenie włączy się na 60 sekund do 30 razy, natychmiast po wykryciu ruchu. (W zależności od liczby godzin słonecznych w ciągu dnia). Podany strumień świetlny jest użytkowym dla źródła światła LED nieosłoniętego kloszem.
Kompatybilność ściemniaczaNie dotyczy tego produktu
Grupa kolorystycznaCzarny
KolorCzarny
Kod EAN5059340847252

Pobierz pliki PDF

Instrukcja obsługi

    Ładowanie