Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Liny i sznury

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Sznury, pasy i łańcuchy

Strzałka w prawo

Liny i sznury

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Lina pleciona polipropylenowa Diall 2 mm x 20 m biała

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

12,48
/ szt.
0,62
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Pleciona lina polipropylenowa znajduje szerokie zastosowanie podczas codziennych prac domowych, remontu, jak i czynności wykonywanych w sadzie czy ogrodzie. Lina wykonana została z materiału syntetycznego o wysokich właściwościach odpornościowych, co daje pewność co do trwałości i długiego użytkowania produktu w niezmienionym stanie.

      Cechy i zalety

        Prezentowana lina pleciona polipropylenowa to uniwersalny produkt znajdujący zastosowanie w wielu pracach wykonywanych w każdym gospodarstwie domowym. Lina służy do wiązania i mocowania nawet drobnych elementów podczas codziennych prac domowych czy w trakcie remontu i przeprowadzania prac budowlanych. Syntetyczny materiał odznacza się wysoką trwałością, dzięki czemu jest odporny na zrywanie i powstawanie uszkodzeń. Polipropylen nie absorbuje wody, w związku z czym świetnie nadaje się do prac wykonywanych w sadzie czy ogrodzie. Lina jest łatwa w użyciu i zapewnia mocne, solidne wiązania. W naszym asortymencie oferujemy liny różnej średnicy, dzięki czemu możesz odnaleźć model idealnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

          Informacje prawne

          • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

          Specyfikacja techniczna

          Typ produktuLina pleciona
          Liczba sztuk w opakowaniu1
          Rodzaj opakowaniaSztuka
          MarkaDiall
          Długość produktu20m
          Średnica produktu2mm
          Maksymalne obciążenie54kg
          MateriałPolipropylen (PP)
          KolorBiały
          Odporność na substancje chemiczneBrak odporności na substancje chemiczne
          Odpowiedni typ zastosowaniaWłókna, drobne pyły, dymy i aerozole cieczy
          Obszar zastosowaniaWewnętrzne i zewnętrzne
          Gwarancja producenta2 lata
          Kod EAN3663602919018