Zobacz więcej Lampy stołowe
Lampa stołowa GoodHome Tertrez 1-punktowa E14 biała
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Lampa stołowa GoodHome Tertrez 1-punktowa E14 biała jest produktem stworzonym do wnętrz nowoczesnych, o nieprzesadzonej aranżacji. Jest utrzymana w białej kolorystyce i wykonano ją z metalu oraz tkaniny. Lampa ma nowoczesny design, jest też bardzo smukła, dzięki czemu wnosi do wnętrza lekkość. Łatwo ją obsłużysz, bo jest sterowana dotykowo.
Cechy i zalety
Jeżeli cenisz sobie estetykę, która idzie w parze z nowoczesnymi stylizacjami, jako źródło światła do domu albo gabinetu przyda Ci się lampa stołowa GoodHome Tertrez 1-punktowa E14 biała. Ten rodzaj lampy doskonale nadaje się przede wszystkim do wnętrz jasnych, w których zachowana ma być estetyczna, przejrzysta aranżacja. Produkt został wykonany z połączenia metalu oraz tkaniny w białym kolorze. Z tego powodu będzie pasował również do wszystkich innych stylizacji. Lampa stołowa GoodHome Tertrez 1-punktowa E14 biała jest dostępna bez żarówki – musisz pamiętać, aby wybrać źródło światła o odpowiednim rodzaju gwintu. Lampa została wyposażona w przełącznik dotykowy, dzięki czemu jest wygodna i bardzo łatwa w obsłudze. Sprawdź też inne dostępne modele lamp.
- Aby włączyć lub wyłączyć światło, wystarczy dotknąć podstawy lampy
- Przełącznik dotykowy
- Łatwość obsługi
- Nowoczesny design
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Lampa stołowa |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Marka | GoodHome |
Długość kabla | 1650mm |
Długość produktu | 1650mm |
Średnica klosza | 130mm |
Średnica produktu | 130mm |
Wysokość produktu | 380mm |
Klasa ochrony IEC | Klasa II |
Objęte przepisami ZSEE | Objęte przepisami ZSEE |
Poziom ochrony | IP20 |
Zgodność z dyrektywą RoHS | Zgodny z dyrektywą RoHS |
Seria | Tertrez |
Typ przełącznika | Dotykowy |
Typ ściemniacza | Brak ściemniacza |
Kolor | Biały |
Grupa kolorystyczna | Biały |
Kod EAN | 5036581099923 |