Zobacz więcej Lampy ogrodowe
Lampa Hollis M 1 x 15 w E27 czarna
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Lampa Hollis M 1 x 15 W E27 w kolorze czarnym to stylowe oświetlenie zewnętrzne, które doda uroku Twojemu domowi. Dzięki ochronie IP44 jest odporna na wodę, co czyni ją idealnym wyborem do montażu na dworze, na przykład przy wejściu czy wzdłuż alejek. Tworzy przyjemną atmosferę i zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Jej elegancki czarny design harmonizuje z innymi produktami z linii Hollis, zapewniając jednolitą aranżację oświetlenia.
Cechy i zalety
Lampa z kolekcji Hollis to stylowe i wszechstronne oświetlenie, które doskonale wpasuje się w różnorodne wnętrza i otoczenia. Posiada klasę ochrony IP44, co oznacza, że jest odporna na wodę, idealnie nadając się do zastosowania na zewnątrz, zwłaszcza przy drzwiach wejściowych czy wzdłuż ścieżek. Czarna latarnia nie tylko rozświetla przestrzeń, ale także dodaje jej przytulności, zapewnia większe bezpieczeństwo i wzbogaca estetykę otoczenia. Możesz ją łatwo łączyć z innymi produktami z tej serii, tworząc spójną i nowoczesną aranżację świetlną. Dzięki wymiarom 800 mm wysokości i 122 mm średnicy, pasuje do wielu miejsc. Lampa spełnia wymogi dyrektywy RoHS i nie wymaga przypisania klasy energetycznej, co podkreśla jej nowoczesny i ekologiczny charakter. Hollis M 1 x 15 W E27 w kolorze czarnym to praktyczne i eleganckie rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.
- Produkt ma stopień ochrony IP44, co oznacza, że jest zabezpieczony przed zachlapaniem wodą.
- Lampa doskonale współgra z innymi produktami z tej gamy, co pozwala stworzyć spójną aranżację świetlną.
- Oświetlenie idealnie pasujące do wejść i ścieżek, zapewniające jasne światło, które pozwala stworzyć przytulną atmosferę, a także zwiększa bezpieczeństwo i podkreśla wygląd domu
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Latarnia |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Długość kabla | 0m |
Głębokość produktu | 122mm |
Średnica produktu | 122mm |
Szerokość produktu | 122mm |
Wysokość produktu | 800mm |
Klasa ochrony IEC | Klasa I |
Objęte przepisami ZSEE | Objęte przepisami ZSEE |
Poziom ochrony | IP44 |
Zgodność z dyrektywą RoHS | Zgodny z dyrektywą RoHS |
Seria | Hollis |
Typ przełącznika | Brak przełącznika |
Typ ściemniacza | Brak ściemniacza |
Typ żarówki | GLS |
Częstotliwość | 50Hz |
Częstotliwość maksymalna | 60Hz |
Częstotliwość minimalna | 50Hz |
Czujnik ruchu | Nie |
Dostępność w innych kolorach | Tak |
Dostępność w innych rozmiarach | Dostępna w wersji 450 mm |
Dyfuzor | Tak |
Klasa efektywności energetycznej | Klasa niewymagana |
Grupa kolorystyczna | Czarny |
Kolor | Czarny |
Kod EAN | 5059340847924 |