Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Impregnaty do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Impregnaty do drewna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Impregnat do drewna GoodHome tik 5 l

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

59,98
/ szt.
12
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kupon o wartości 50 zł za każde wydane 250 zł na środki ochrony drewna na zewnątrz.

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Impregnat do drewna GoodHome tik 5 l to produkt na bazie wody, przeznaczony do ochrony i dekoracji ogrodzeń, pergoli oraz altan. Charakteryzuje się szybkim czasem schnięcia oraz łatwą aplikacją za pomocą pędzla lub wałka. Dzięki wodoodporności i odporności na promieniowanie UV skutecznie zabezpiecza drewno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Produkt zapewnia pokrycie do 22 m² i jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta.

      Cechy i zalety

        Impregnat do drewna GoodHome tik 5 l to idealne rozwiązanie dla osób pragnących skutecznie chronić i dekorować swoje drewniane elementy ogrodowe, takie jak ogrodzenia, pergole czy altany. Dzięki bazie na wodzie produkt charakteryzuje się minimalnym poziomem LZO, co czyni go przyjaznym dla środowiska. Czas schnięcia wynosi zaledwie 2 godziny, a po 4 godzinach można nałożyć kolejną warstwę, co sprawia, że aplikacja jest szybka i wygodna. Impregnat zapewnia pokrycie aż 22 m², a dzięki odporności na promieniowanie UV skutecznie chroni drewno przed szkodliwym działaniem słońca. Produkt najlepiej stosować w temperaturze od 12°C do 25°C w suchych warunkach pogodowych, co dodatkowo podkreśla jego wszechstronność i łatwość użycia.

        • Szybkoschnąca
        • Łatwa aplikacja
        • Odporny na warunki pogodowe

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        BazaNa bazie wody
        Czas nałożenia kolejnej warstwy4 godziny
        Czas schnięcia2 godziny
        Czas schnięcia nieprzylepny60min
        Gwarancja producenta5 lat​
        Klasa emisji LZO wewnątrz pomieszczeńA
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Liczba zalecanych aplikacji3
        Maksymalna temperatura aplikacji30°C
        Odporność na wysokie temperaturyNie
        MarkaGoodHome
        Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
        Minimalna temperatura aplikacji5°C
        Odporność na pękanieBrak odporności na pękanie
        Odporność na wodęWodoodporność
        Pokrycie22m²
        Pokrycie z litra6m²/L
        Poziom LZOMinimalny
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Typ farbyWarstwa nawierzchniowa
        Typ pojemnikaKastra
        Typ produktuFarba do drewna ogrodowego
        Miejsce produkcjiPolska
        Odporność na rdzęNie
        Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
        Przeznaczeniechroni i dekoruje ogrodzenia, pergole i altany
        Obszar zastosowaniaNa zewnątrz
        Przygotowanie powierzchniProdukt nakładać wyłącznie w temperaturze od 12°C do 25°C, w suchych warunkach pogodowych i w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Unikać aplikacji w deszczu, mrozie, w bezpośrednim świetle słonecznym, w wietrzny dzień lub gdy powierzchnie są nagrzane.
        Kod EAN5059340319605