Zobacz więcej Emalie uniwersalne
Emalia olejno-alkidowa Dekoral Emakol do drewna i metalu brązowy 5 l
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Pojemność opakowania
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Emalia umożliwi Ci samodzielne malowanie drewna, metalu, a także tynków wewnętrznych – jest to środek wielozadaniowy, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Farba cechuje się brązową barwą, która będzie pasowała do klasycznych pomieszczeń, ale również wkomponuje się w naturalny wystrój Twojego ogrodu.
Cechy i zalety
Emalia cechuje się doskonałą wydajnością oraz siłą krycia, dlatego doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Farba przystosowana jest do malowania drewna oraz stali, a także tynków wewnętrznych, w związku z czym posłuży Ci do odnawiania i dekorowania Twojego mieszkania. Produkt nadaje się do stosowania na świeżym powietrzu, ponieważ charakteryzuje się doskonałą odpornością na szkodliwe działanie opadów atmosferycznych, a ponadto nie blaknie nawet przy długotrwałym nasłonecznianiu. Aplikacja emalii jest nieskomplikowana, więc zadanie to wykonasz samodzielnie, korzystając z pędzla, wałka lub natrysku. W naszej ofercie znajdziesz też inne odcienie tej farby, dzięki czemu zaopatrzysz się w produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom.
- 6 lat ochrony
- Odporna powłoka
- Trwały kolor
- Doskonałe krycie
- Łatwe zmywanie plam i zabrudzeń
- Bardzo dobra przyczepność do podłoża
- Gruntoemalia (bez gruntu do powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń)
- Tworzy idealnie gładkie powłoki
- Obniżona zawartość rozpuszczalników
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Farba do metalu i drewna |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Marka | Dekoral |
Pokrycie | 90m² |
Pokrycie z litra | 18m²/L |
Seria | Emakol |
Czas nałożenia kolejnej warstwy | 17 godzin |
Czas schnięcia | 17 godz. |
Grupa kolorystyczna | Brąz |
Liczba zalecanych aplikacji | 3 |
Maksymalna temperatura aplikacji | 25°C |
Metoda aplikacji | Pędzel, wałek lub natrysk |
Kolor | Brązowy |
Wykończenie | Średni połysk |
Baza | Na bazie oleju i zmodyfikowanej żywicy alkidowej |
Przeznaczenie | Do malowania przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych oraz elementów stalowych i żeliwnych (po wcześniejszym zagruntowaniu podkładem antykorozyjnym) |
Zalecane zastosowanie | Do metalu i drewna |
Kod EAN | 5904000820123 |