Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Drzwi zewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwi zewnętrzne stalowe Jowisz Gładki 90 prawe orzech

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

698
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Drzwi stalowe Jowisz przeznaczone są do budynków mieszkalnych i użytkowych. Możesz je zastosować jako drzwi wejściowe. Stalowa konstrukcja cechuje się wytrzymałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Drzwi zostały wykończone w kolorze orzech, dzięki czemu są bardzo eleganckie. Otwierają się na prawą stronę

      Cechy i zalety

        Drzwi stalowe Jowisz przeznaczone są do stosowania na zewnątrz budynku. Możesz je z powodzeniem wykorzystać jako skrzydło wejściowe do swojego domu lub mieszkania. Charakteryzują się eleganckim wyglądem – stalowa płyta została wykończona folią PCV o kolorze i strukturze drewna orzech. Skrzydło jest mocne, a jednocześnie zapewnia komfortowe użytkowanie za sprawą wypełnienia ze styropianu – drzwi są wygodne do otwierania i zamykania. Model ten jest odporny na działanie wilgoci oraz zmiennych temperatur, więc zachowa swój nienaganny wygląd na długo. Drzwi otwierają się na prawo, ale dostępny jest też ich wariant odwrotny, otwierający się na lewą stronę, co umożliwia Ci dopasowanie produktu do potrzeb. Drzwi z serii Jowisz dostępne są też w innych atrakcyjnych kolorach

        • Produkt polski
        • Wysokiej klasy okleina odporna na warunki atmosferyczne
        • Ocieplone styropianem
        • Kompletne wyposażenie
        • Wysoka jakość produktu

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        SeriaJowisz Gładki
        Szerokość produktu950mm
        Wysokość produktu2030mm
        Grubość produktu56mm
        Waga produktu22kg
        KolorOrzech
        MateriałStal
        IzolowanyStyropian
        Współczynnik U (izolacja cieplna)1.6W/m²K
        W zestawieklamka, rozetka, wkładki oraz próg
        Kod EAN5907803993797