Zobacz więcej Wkręty specjalistyczne
Wkręty Domax 6x110 mm do poziomowania łat, dystansowe - 100 sztuk
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: BKTechnik
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Wkręty poziomujące Domax o wymiarach 6x110 mm to idealne rozwiązanie do skutecznego montażu i poziomowania łat konstrukcyjnych oraz okien drewnianych. Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości, te wkręty zapewniają solidne połączenie dla różnorodnych materiałów drewnopodobnych. Wyposażone w innowacyjne pierścienie poziomujące, pozwalają na precyzyjne dostosowanie odległości mocowanego elementu od podłoża w każdej chwili. Zmiana kierunku wkręcania umożliwia łatwe dostosowanie odległości, co czyni je niezwykle praktycznymi w użyciu. Dodatkowo, gniazdo TORX zapewnia optymalne przełożenie siły podczas montażu, eliminując ryzyko uszkodzenia końcówki wkrętarki oraz gwarantując długotrwałe użytkowanie. Wybierz wkręty Domax i ciesz się profesjonalnym efektem swoich prac budowlanych!
Cechy i zalety
- Powłoka woskowa: specjalna powłoka woskowa nanoszona podczas procesu produkcyjnego znacząco zmniejsza moment potrzebny do wkręcania wkręta. Dzięki temu montaż jest szybszy i łatwiejszy, znacząco obniża zużycie energii co jest szczególnie istotne w narzędziach zasilanych akumulatorem.
- Frez rozwiercający: Zmniejsza moment siły niezbędny do wkręcenia poprzez poszerzenie otworu,
- Karby tnące: specjalne karby tnące na gwincie przecinają włókna struktury drewna podczas wkręcania.
- Specjalne ostrze: Nacięcie na początku gwintu ułatwia rozpoczęcie wkręcania oraz zapobiega pękaniu drzewa.
- 2 lata
- Opakowanie
- Wkręty Domax do poziomowania łat, dystansowe 6x110 mm 100szt.
- 100
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Marka | Domax |
---|---|
Typ produktu | Wkręt |
Rodzaj opakowania | Opakowanie |
Długość produktu | 110mm |
Średnica produktu | 6mm |
Powłoka | Ocynkowany |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Liczba sztuk w opakowaniu | 100 |
Powierzchnia platerowana | Ocynkowany |
Wytrzymałość | Do prac ciężkich |
Odporność na korozję | Odporny na korozję |
Odporność na rdzę | Odporny na rdzę |
Kompatybilność | Wkręty 6x110 |
Instrukcje użytkowania | stosować zgodnie z przeznaczeniem |
Kod EAN | 5907708176851 |