Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Parawany nawannowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Wanny i parawany

Strzałka w prawo

Parawany nawannowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Parawan nawannowy rozsuwany Mexen Velar złoty 100 x 150 cm 1 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Mexen

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.

1 189,99
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Oto parawan nawannowy Mexen Velar L - doskonałe połączenie funkcjonalności i elegancji w Twojej łazience. Model 2-skrzydłowy, rozsuwany, charakteryzuje się szerokością 100 cm oraz wysokością 150 cm, co zapewnia idealne dopasowanie do większości standardowych wanien. Jego transparentne szkło grubości 8 mm w połączeniu z profilami w złotym szczotkowanym kolorze tworzy efekt luksusowego wykończenia, podkreślając styl i klasykę wnętrza.


    Parawan wyposażony jest w powłokę ochronną, która ułatwia jego czyszczenie oraz zapewnia długowieczność. Jego ruchoma konstrukcja daje możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, czyniąc go praktycznym rozwiązaniem w codziennym użytkowaniu. Wybierz Mexen Velar L, aby nadać swojej łazience nowoczesny, stylowy wygląd i cieszyć się komfortem oraz elegancją każdego dnia.

      Cechy i zalety

      • Funkcjonalność 2 w 1 – przekształcają wannę w praktyczną strefę prysznicową, zapewniając wygodę i oszczędność miejsca
      • Odporność na wilgoć i plamy – wykonane z hartowanego szkła lub wysokiej jakości tworzyw, łatwe do utrzymania w czystości
      • Nowoczesny design – minimalistyczny styl i eleganckie wykończenia pasujące do różnych aranżacji łazienek
      • Bezpieczne szkło hartowane – wytrzymałe i bezpieczne, spełniające rygorystyczne normy jakości
      • Łatwy montaż – intuicyjny system instalacji dostosowany do różnych modeli wanien
      • Ochrona przed rozpryskami – skutecznie zapobiegają przedostawaniu się wody poza obszar kąpieli
      • Składane lub przesuwne modele – oszczędzają miejsce w małych łazienkach i zapewniają łatwy dostęp do wanny
      • Powłoka antykorozyjna i antykamienna – chroni powierzchnię, przedłużając trwałość produktu i ułatwiając pielęgnację

      Informacje prawne

      • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

      Specyfikacja techniczna

      Kod EAN5905315274748