Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Odśnieżarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Odśnieżarki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Odśnieżarka Spalinowa Stiga ST 4262 P 1 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: ELEKTROPARK

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.

4 599
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Niezawodna maszyna spalinowa, zaprojektowana dla posiadaczy większych powierzchni, wymagających dokładnego i szybkiego oczyszczenia. Bez względu na aurę, usunięcie nadwyżki śniegu sprzed i wokół domu nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Za pomocą ST 4262 P odśnieżymy również chodnik, drogę czy parking.


    Odśnieżarkę wyposażono w solidny podajnik ślimakowy. To specjalnie zaprojektowany system frezu o szerokości 62 cm, który wykonano w całości z bardzo wytrzymałej stali. Najpierw śnieg i lód rozdrabniane są przez ostrza. Te trafiają do wirnika, który wbija wręcz śnieg do obudowy, a następnie wyrzucane są przez komin wylotowy. Oto cała filozofia działania. 2-stopniowy system roboczy da sobie radę na większości powierzchni.Podajnik ślimakowy przystosowano do pracy z mokrym zmrożonym śniegiem, a tym samym do ciężkiej pracy.


    Płozy ślizgowe umieszczono po obu stronach kanału wlotowego. Do ich wykonania użyto specjalnego tworzywa, którego zadaniem jest zabezpieczyć podłoże przed uszkodzeniami. Ich zadaniem jest regulacja dystansu pomiędzy podłożem a obudową odśnieżarki. Aby rozwiązać problem przyczepności, zastosowano duże opony z wysokim bieżnikiem.


    Odśnieżarka posiada 2 duże, gumowe koła napędowe, ułatwiające prowadzenie maszyny, bez względu na warunki atmosferyczne. Operator ma do dyspozycji napęd z 6 biegami w przód oraz 2 biegi wsteczne. To rozwiązanie ułatwia uwolnienie urządzenia z zasp lub w przypadku jej zakopania w nierównym terenie. Ważnym elementem odśnieżarki jest wysoki, obrotowy komin wyrzutowy, którego regulacja odbywa się w zakresie 190 stopni. Ten element wykonano, jak całą maszynę, z wysokiej klasy komponentów, w tym przypadku stali. W rezultacie powstała maszyna nie do zdarcia. Zaletą modelu ST 4262 jest wygodny kokpit, na którym umieszczono najpotrzebniejsze elementy sterowania, takie jak dźwignie położenia komina do wyrzutu śniegu.

      Informacje prawne

      • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

      Specyfikacja techniczna

      Typ produktuDmuchawa do śniegu
      Liczba sztuk w opakowaniu1
      Rodzaj opakowaniaSztuka
      Gwarancja producenta3 lata​
      MarkaStiga
      Długość produktu1480mm
      Szerokość produktu620mm
      Szerokość robocza62mm
      Wysokość produktu1040mm
      Typ zasilaniaSpalinowe
      Pojemność silnika212cc
      Pojemność zbiornika paliwa3L
      Producent silnikaStiga
      Ręczny lub z napędemZ napędem
      Regulacja wysokości uchwytówRegulacja wysokości uchwytów
      Waga produktu90g
      Grupa kolorystycznaCzarny
      KolorCzarny, Żółty
      MateriałStal
      Kod EAN8008984502512

      Pobierz pliki PDF