Przejdź do głównej treści
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Tapeta winylowa na flizelinie GoodHome Allium brązowa

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

64,98
/ rol.
6,50
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Tapeta winylowa na flizelinie GoodHome Allium brązowa to doskonały sposób na efektowne wykończenie powierzchni ściennej. Geometryczny wzór oraz wysoka jakość materiału sprawiają, że produkt będzie dekoracją pomieszczenia przez długie lata. Atutem jest także innowacyjna i prosta metoda aplikacji „klej na ścianę”. Jeżeli szukasz także innych wariantów tapet, sprawdź naszą ofertę produktów marki GoodHome.

      Cechy i zalety

        Tapeta winylowa na flizelinie GoodHome Allium brązowa to innowacyjna okładzina, która posłuży do wykończenia powierzchni ściennej. Elegancki, geometryczny wzór będzie ciekawą dekoracją każdego pomieszczenia. Taka forma aranżacji sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i we wnętrzach użytkowych. Oprócz walorów estetycznych produkt wyróżnia się wykonaniem. Połączenie winylu oraz flizeliny daje w efekcie bardzo mocny produkt o wysokiej wytrzymałości. Jest to zatem doskonały sposób, aby zakryć niewielkie mankamenty, pęknięcia oraz nierówności powstałe na ścianie. Oprócz tego tapeta winylowa na flizelinie GoodHome Allium brązowa jest także odporna na działanie promieni UV. Dzięki temu zachowa swoją fakturę oraz kolory na długie lata.

          Informacje prawne

          • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

          Specyfikacja techniczna

          Typ produktuTapeta
          Liczba sztuk w opakowaniu1
          MarkaGoodHome
          SeriaAllium
          Długość produktu10050mm
          Szerokość produktu530mm
          Pokrycie5.3m²
          Powtarzalność wzoru160mm
          Oznaczenie CEOznaczenie CE
          Podklasa klasyfikacji ogniowejs1, d0
          Możliwość zmywaniaMożliwość mycia
          Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
          Typ warstwy podkładowejWłóknina
          Gramatura papieru230g/m²
          Możliwość usunięciaW pełni usuwalny
          Metoda aplikacjiAplikacja kleju bezpośrednio na ścianę
          Możliwość malowaniaNie
          Odporność na plamyOdporny na plamy
          Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
          Stopień pokrycia pęknięćMaskuje pęknięcia i drobne niedoskonałości
          DeseńWzorzysty
          Dopasowanie wzoruDopasowanie proste
          EfektEfekt metaliczny
          Grupa kolorystycznaSzary
          KolorSzary
          Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mieszkalne
          Kod EAN3663602485681